Προαγωνιστικών κατηγοριών 9-12 ετών

Συμμετοχές (Οι συμμετοχές ενδέχεται να αλλάξουν μετά τις διαγραφές

To Χρονοδιάγραμμα είναι κατά μεγάλη προσέγγιση σύμφωνα με την εκτίμηση της ΚΟΕ.

Οι κολυμβητές και οι κολυμβήτριες, καθώς και οι οικογένειές τους θα πρέπει να βρίσκονται σε επαφή με τους/τις προπονητές/τριές τους, ώστε να βρίσκονται έγκαιρα στην πισίνα για το αγώνισμά τους. Συνιστώμενος χρόνος προσέλευσης 1:30’ πριν την αναγραφόμενη ώρα έναρξης του αγωνίσματος.  

ΩΡΕΣ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗΣ: Κάθε πρωί έως 10’ πριν την έναρξη στην πισίνα των αγώνων (Ρ1) και 30’ κατά τη διάρκεια του μεσημεριανού διαλλείματος το Σάββατο. Επίσης θα διατεθεί για προθέρμανση η μεσαία (Ρ4) ανοικτή πισίνα 50μ μετά τις 10:00. Οι διαδρομές 1 και 8, θα διατίθενται αποκλειστικά και μόνο για ταχύτητες (sprints). Για προθέρμανση θα διατίθεται επίσης από το μεσημέρι του Σαββάτου και η κλειστή (Ρ3) πισίνα 25μ.

Παρακαλούμε για την καλύτερη εξυπηρέτηση των ομάδων και την ασφάλεια των αθλητών να τηρηθούν οι κανονισμοί της προθέρμανσης.

Πρόγραμμα και Αποτελέσματα

Σάββατο 25 Ιανουαρίου 2020

Σειρές (Α’ Ενότητα)

10:00 800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ αγοριών (12 ετών) / Σ:1

10:12 800 ΕΛΕΥΘΕΡΟ κοριτσιών (12 ετών) / Σ:2

10:36 50 ΥΠΤΙΟ αγοριών (9-12 ετών) / Σ:17

10:56 50 ΥΠΤΙΟ κοριτσιών (9-12 ετών) / Σ:19

11:20 200 ΠΡΟΣΘΙΟ αγοριών(11-12 ετών) / Σ:3

11:32 200 ΠΡΟΣΘΙΟ κοριτσιών(11-12 ετών) / Σ:4

11:48 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ αγοριών(10-12 ετών) / Σ:23

12:38 100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ κοριτσιών(10-12 ετών) / Σ:17

13:15 400 ΜΙΚΤΗ AT. Αγοριών (12 ετών) / Σ:1

13:22 400 ΜΙΚΤΗ AT. Κοριτσιών (12 ετών) / Σ:1

13:30: Διάλειμμα 60’

Σειρές (Β’ Ενότητα)

14:30 100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ αγοριών(11-12 ετών) / Σ:3

14:40 100 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ κοριτσιών(11-12 ετών) / Σ:3

14:50 200 ΥΠΤΙΟ αγοριών(11-12 ετών) / Σ:4

15:07 200 ΥΠΤΙΟ κοριτσιών(11-12 ετών) / Σ:4

15:25: Τελετή Έναρξης 20’

15:45 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ αγοριών (9-12 ετών) / Σ:25

16:15 50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ κοριτσιών (9-12 ετών) / Σ:23

16:45 50 ΠΡΟΣΘΙΟ αγοριών (9-12 ετών) / Σ:12

17:10 50 ΠΡΟΣΘΙΟ κοριτσιών (9-12 ετών) / Σ:13

17:35 400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ αγοριών (11-12 ετών) / Σ:4

18:05 400 ΕΛΕΥΘΕΡΟ κοριτσιών (11-12 ετών) / Σ:3

18:30 Τέλος Αγωνιστικής Ημέρας

Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020

Σειρές (Γ’ Ενότητα)

10:00 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ αγοριών (9-12 ετών) / Σ:8

10:20 50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ κοριτσιών (9-12 ετών) / Σ:9

10:40 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ αγοριών (10-12 ετών) / Σ:8

11:15 200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ κοριτσιών (10-12 ετών) / Σ:5

11:35 100 ΥΠΤΙΟ αγοριών(10-12 ετών) / Σ:8

11:55 200 ΥΠΤΙΟ κοριτσιών(10-12 ετών) / Σ:10

12:20 100 ΠΡΟΣΘΙΟ αγοριών(10-12 ετών) / Σ:7

12:40 100 ΠΡΟΣΘΙΟ κοριτσιών(10-12 ετών) / Σ:9

13:05 200 ΜΙΚΤΗ AT. Αγοριών(10-12 ετών) / Σ:6

13:30 200 ΜΙΚΤΗ AT. Κοριτσιών(10-12 ετών) / Σ:5

13:50 Τέλος Αγωνιστικής Ημέρας

14:00 Τελευταίες Απονομές – Τελετή Λήξης 15’